Vyzdobte svůj interiér rustikální vitrínou


Přemýšlíte, jak byste mohli svému interiéru dodat šmrnc a zároveň mu přidat praktický účel? Co takhle vyzdobit svůj obývací pokoj, kuchyni nebo jídelnu rustikální vitrínou? V tomto článku se podíváme na to, jakou vitrínu si vybrat a jak ji nejlépe využít.

Vyberte si správnou velikost

Než se rozhodnete pro konkrétní vitrínu, ujistěte se, že máte dostatečný prostor pro její umístění. Pokud máte malý obývací pokoj, volte menší vitrínu, která se vejde do rohu místnosti. Pokud máte prostornější kuchyni nebo jídelnu, můžete zvolit větší vitrínu, která bude sloužit i jako dominantní prvek interiéru.

Zvolte správný styl

Rustikální vitrína se hodí do interiérů, které mají styl rustikální, venkovský nebo vintage. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto variantu, měli byste dbát na to, aby se vitrína ladila s ostatními prvky v místnosti. Pokud máte moderní byt, zvažte spíše vitrínu s jednodušším designem.

Umístěte do vitríny své oblíbené kousky

Vitrína není jen dekorační prvek, ale také praktický úložný prostor. Pokud tedy nemáte dostatek prostoru v kuchyni nebo jídelně, můžete do vitríny umístit sklenice, talíře nebo jiné kuchyňské vybavení. Pokud vitrínu umístíte do obývacího pokoje, můžete do ní vystavit své oblíbené knihy, dekorace nebo suvenýry z cest.

Nezapomeňte na osvětlení

K vitríně se hodí osvětlení, které zvýrazní její obsah. Pokud máte vitrínu s osvětlením výrobcem, můžete ji využít jako noční osvětlení v obývacím pokoji. Pokud vitrínu nemáte s osvětlením, můžete si dokoupit samostatné LED světlo, které do vitríny umístíte.

a udělejte z něj útulné a praktické místo, kde se budete cítit jako doma. Pokud hledáte kvalitní a stylovou vitrínu, navštivte naši webovou stránku a vyberte si z široké nabídky.